Kanser teşhisi konan Hülya Koçyiğit New York’ta ameliyat oldu

Kanser olduğunu duyuran Türk sinemasının efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit, New York’ta ameliyat edildi. Sanatçının durumuyla ilgili detaylı açıklama yapılmadı.

Kendisine akciğer kanseri teşhisi konulduğunu açıklayan Hülya Koçyiğit, ABD’de operasyon geçirdi.

69 yaşındaki Koçyiğit, dünkü açıklamasında, ‘Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York’tayım.

Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun” demişti.

Türk sinemasının efsane oyuncularından Koçyiğit’in, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York’taki Presbyterian Hospital’da operasyon geçirdiği belirtildi.

Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından ameliyata alınan Hülya Koçyiğit’in sağlık durumuyla ilgili detaylı açıklama yapılmadı.

Hastaneye eşi Selim Soydan’ın soyadıyla “Hülya Soydan” olarak kayıt yaptıran ünlü oyuncunun operasyonun ardından yoğun bakım ünitesinde tutulduğu öğrenildi.